Lāzertags Siguldā

Autoparks Autoparkā un bijušajā remontdarbnīcā ir saglabājušies kara transporta līdzekļi, kas var kalpot par aizsegu un patvērumu no pretinieka. Vairāk Kazarmas Kazarmas ir trīsstāvīga ēka (iekštelpas). Spēles norisinās trīs stāvos: pirmajā stāvā, otrajā stāvā, trešajā stāva, pagrabā un pagalmā. Vairāk Štābs Štābs sastāv no divām ēkām (štāba ēka un dīzeļtelpas ēka) un pagalma (iekštelpas). Vairāk Angārs Divstāvīgs angārs ar ieejām katrā galā (iekštelpas). Vairāk Lielā telts Siguldā piedāvājam mūsu viesiem pēc spēles izmantot nojumes, lai sarīkotu pikniku! Nojumes ir aprīkotas ar galdiem, soliem, eletrību. Ziemas periodā ir apsildāmas. Pie katras nojumes ir novietots grills! Vairāk Mazā telts (1) Siguldā piedāvājam mūsu viesiem pēc spēles izmantot nojumes, lai sarīkotu pikniku! Nojumes ir aprīkotas ar galdiem, soliem, eletrību. Ziemas periodā ir apsildāmas. Pie katras nojumes ir novietots grills! Vairāk Mazā telts (2) Siguldā piedāvājam mūsu viesiem pēc spēles izmantot nojumes, lai sarīkotu pikniku! Nojumes ir aprīkotas ar galdiem, soliem, eletrību. Ziemas periodā ir apsildāmas. Pie katras nojumes ir novietots grills! Vairāk Stikla Paviljons Siguldā piedāvājam mūsu viesiem pēc spēles izmantot stikla paviljonu! Stikla paviljons ir izcila izvēle lielām spēļu grupām, korporatīviem pasākumiem! Aprīkots ar elektrību, galdiem, ledusskapjiem, izlietni. Vairāk Labirints "Minotaurs" Lielais labirints Siguldā jau ir atvērts un gaida viesus! Vairāk Action-kvests "Bunkurs" ACTION kvests, padomju laika slepenajā BUNKURĀ, Siguldā! Vairāk

Baltijas valstīs pirmais un lielākais lāzetaga izklaides centrs "Poligon 1" savas durvis apmeklētājiem vēra vaļā 2015. gadā, Siguldā. Par Siguldas poligona mājām kļuva bijušais Padomju armijas civilās aizsardzības sakaru centrs. Uz vietas iespējams spēlēt lāzertaga spēles piecās autentiskās un īpaši iekārtotās arēnās gan atsevišķi, gan apvienojot tās pēc nepieciešamības. Siguldā notiek privātas spēles, bērnu dzimšanas dienas ballītes, sporta lāzertaga turnīri un, protams, visu iemīļotās publiskās (jeb atvērtās) spēles un nakts spēles!

PASĀKUMA REZERVĀCIJA   PIEZVANIET MUMS

Siguldas labirints Lāzertags Siguldā Austrumu Uzbeku virtuve Siguldā

2016. gada nogalē Siguldas lāzertaga centram pievienojās vēl viens aizraujošs pakalpojums, “action quest room”, jeb “izlaušanās” istaba. Tas, kas šo kvesta istabu padara par īpaši unikālu, ir tā atrašanās īstā Padomju laika slepenajā bunkurā zem poligona teritorijas. Pārsvarā kvesta istabas sastāda 2-3 telpas, bet pie mums drosmīgajiem jāspēj tikt cauri ļoti lielai teritorijai, kas pilna ar istabām, kam ir dažādas sarežģītības pakāpes. Šajā kvestā tiek izmantoti arī lāzertaga elementi un katram spēlētājam tiek iedalīts savs lāzertaga ierocis.

DARBA LAIKS - PĒC PIERAKSTA

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.