Pārbaudi savas iespējas lāzertaga cīņās

POLIGONS #1 — uzņēmums, kas specializējas Lāzertaga sistēmās. Lāzertaga kaujas notiek anturāžās, speciāli aprīkotos poligonos. Pieejamas vairākas arēnas — radio laboratorija, kazarmas, angārs, bunkurs, autoparks un citi objekti, kur komandu spēle ar lāzerieročiem pārvēršas dzīvā, aizraujošā un galvenais — drošā kaujā.

Par mums

Kompānija Poligon 1 ir pirmais un lielākais uzņēmums Baltijas valstīs, kurš specializējas lāzertaga sistēmās.

Pirmais specializētais poligons tika atvērts Siguldā, kādreizējās armijas daļas teritorijā, kur ir saglabājusies vide aizraujošu spēļu, ar plašu militāro arsenālu, rīkošanai. Visi ieroči ir aprīkoti ar infrasarkano staru, kurš nav kaitīgs veselībai. Katrs komandas spēlētājs var izvēlēties sev piemērotāko ieroci, spēles norises vietu (angāru, autoparku, kazarmas, lauku, štābu). Profesionāli instruktori sniegs instruktāžu, apmācīs rīkoties ar spēles komplektu un parādīs apvidu, lai komandas gūtu maksimāli daudz emociju un adrenalīna laikā, kas tiks pavadīts Poligonā.

 • Droši

  Ieroči ir apgādāti ar elektroniku, kas nenodara fizisku kaitējumu spēlētājiem. Spēle ir paredzēta gan bērniem, gan pieaugušajiem.

 • Reālistiski

  Spēle notiek anturāžas poligonā, kur ar lāzera kaujas arsenāla palīdzību notiek reālas apšaudes imitācija.

 • Ekoloģiski

  Kaujai netiek izmantoti nekādi izejmateriāli, kas varētu nodarīt kaitējumu apkārtējai videi.

 • Enerģiski

  Poligons atrodas zem klajas debess, svaigā gaisā. Jūs gūsiet baudījumu un veselīga adrenalīna lādiņu no aktīvas atpūtas dabā!

Arēnas

 • Radio laboratorija

  Cilvēku skaits: bērni - 2-16; pieaugušie - 2-10 | Vecums: 7+

  Poligons "Radiotehnika RRR"

  Poligon 1 komanda piedāvā nobaudīt lāzertaga spēli jaunā Rīgas arēnā. Mūsu izvēle krita uz rūpnīcas "Radiotehnika RRR" telpām.

 • Angārs

  Cilvēku skaits: 2-10 | Vecums: 16+

  Poligons "Sigulda"

  Divlīmeņu angārā poligona teritorijā kara laikā varētu uzglabāt kaujas munīciju, kara autotehnikas rezerves daļas, degvielu, kā arī kaujinieku ekipējumu un inventāru kara daļas teritorijas labiekārtošanai uzglabāšanai.

 • Lauks

  Cilvēku skaits: 2-16 | Vecums: 7+

  Poligons "Sigulda"

  Ieroču skaņas, skāriena sensori, kara ekipējums un arsenāls – pārbaudi savus spēkus lāzerkaujā, eksperimentējot ar šāviena distancēm un kaujas taktiku. Kļūsti par paša veidota kara realitātes šova dalībnieku!

 • Štābs

  Cilvēku skaits: 2-20 | Vecums: 10+

  Poligons "Sigulda"

  Kara laikā štābā komandiera vadībā tika pieņemti lēmumi par karadarbību, te tika glabāts karaspēka vienības karogs. No šīs daļas tika nozīmēti dieninieki, kuri apsargāja karogu ar automātu pie krūtīm.

 • Kazarma

  Cilvēku skaits: 2-20 | Vecums: 10+

  Poligons "Sigulda"

  Atstātajās kazarmās ar neskaitāmām telpām kādreiz bija dzirdams armijas rotas kareivju zābaku dipoņa. Tas rada īpašus kaujas apstākļus – katrs solis var apdraudēt izdzīvošanu spēlē. Jebkura lāzerkauja agrākās kazarmas telpās padara spēlētāju viegli ievainojamu.

 • Autoparks

  Cilvēku skaits: 2-20 | Vecums: 7+

  Poligons "Sigulda"

  Autoparkā un bijušajā remontdarbnīcā ir saglabājušies kara transporta līdzekļi, kas var kalpot par aizsegu un patvērumu no pretinieka uguns. Autoparks būs interesants gan kaujām, gan arī tādēļ, lai iepazītos ar kara laika tehniku.

Rezervē tiešsaistē!

Izvēlies arēnu un ieročus savai kaujai!

Rezervācija

Arsenāls

«ERASER»

Pateicoties nelielajam izmēram (33 cm) un svaram (0,58 kg), ERASER ir ideāli piemērots iesācējiem lāzerkaujās.
Būdams viegls, izturīgs un kompakts, ierocis nodrošina optimālu šaušanas attālumu līdz 100 metriem.

Pieejams:

Poligons "Sigulda"

Poligons "Radiotehnika RRR"

АК-12LT „PREDATOR”

Spēļu komplekts АК-12LT „PREDATOR” praktiski pilnībā atdarina kaujas prototipu.
Laides lēzenā gaita, ērtais ieroča spals, optimāla svara (1 kg) un izmēra (70 cm) attiecība ļauj izbaudīt spēli, trāpot pretiniekam līdz pat 250 metru attālumā.

Pieejams:

Poligons "Sigulda"

Poligons "Radiotehnika RRR"

МР-514 „TERMINATOR”

Masīvais (2,5 kg) un pietiekami lielais (77 cm) МР-514 „TERMINATOR” būs piemērots lāzerkauju lietpratējiem, kuriem piemīt pietiekami liela fiziskā izturība. Sabalansētā un klasiskā lāzerkauju šautene trāpa pretiniekam 200 metru attālumā. „TERMINATOR” ļauj komfortabli šaut mērķī pat no lieliem attālumiem.

Pieejams:

Poligons "Sigulda"

FN Herstal P90

FN P90 ir Beļģijā ražots pašaizsardzības ierocis, kas tika veidots pēc NATO pasūtījuma, lai varētu aizstāt citus 9×19 mm Parabellum ieročus.
Šo ieroci kopš 1991.gada izmanto vaitrāk nekā četrdesmit valstu bruņotie spēki un speciālās vienības.
Galvenās priekšrocības šim ierocim ir salīdzinoši nelieli izmēri un svars - garums 69 cm, kā arī «P90» svars ir 2760 grami. Ieroča korpuss ir izgatavots no triecienizturīgas plastmasas ABS. Šāviena distance 150m.

Pieejams:

Poligons "Sigulda"

AKS-74U

AKS-74U ir triecienšautenes АКS-74 saīsināta modifikācija. Tā tika izstrādāta PSRS 1970. gadu beigās bruņumašīnu, aviotehnikas, lielgabalu apkalpju un desanta apkalpju apbruņošanai, kur svarīgs bija ieroča izmērs un kompaktums.
Tagera svars - 2,7 kg; garums - 86 cm ar izlaistu laidi, 62 cm - ar salocītu. Korpuss izgatavots no metāla, aptvere un rokturis no ABS plastmasas.
Šāviena distance - 200m.

Pieejams:

Poligons "Sigulda"

Heckler & Koch MP5

MP5 izmanto gan NATO dalībvalstis, ieskaitot Latviju, gan citas valstis. Pēc Heckler & Koch licences MP-5 ražo arī citās valstīs. 1990. gados HK konstruēja MP5 pēcteci — mašīnpistoli UMP, un abi pašlaik ir ražošanā.
Tageris ir izgatavots maksimāli līdzīgs īstajam ierocim. Korpuss ir izgatavots no metāla, laide un rokturis no ABS plastmasas. Svars - 2,5Kg.
Šāviena distance - 150m.

Pieejams:

Poligons "Sigulda"

UMG "PIRANJA" UMP-45

Tagera kvalitāte ir unikāla! Korpuss ir darināts no triecienizturīgas plastmasas. Ierocis rokās guļ ļoti ērti. Laide ir regulējama un līdz ar to var mainīt ieroča garumu no 63cm līdz 87cm. Pretiniekam var trāpīt līdz 150m attālumā. Ieroča svars - 2,5kg.

Pieejams:

Poligons "Sigulda"

HK G36CV ''BUNDESWEHR''

HK G36CV tagers ir ideāls priekš individuālistiem - laide ir teleskopiski regulējama, kas maina ieroča garumu no 67,5cm līdz 85,5cm. Ieroča uzlabošanas iespējas ir ,praktiski, neierobežotas. Tēmeklim ir divas opcijas, vai iespēja nomainīt orģinālo uz RED DOT optiku. Korpuss ir darināts no triecienizturīgas plastmasas. Šim skaistulim svars ir 2,75kg. Pretiniekam trāpīt var līdz 185m attālumā.

Pieejams:

Poligons "Sigulda"

UZI "SMG"

UZI ''SMG'' tagers ir veidots maksimāli līdzīgs orģinālam - korpuss darināts no metāla, pastobre un spals no triecienizturīgas ABS plastmasas. Laidi var regulēt un līdz ar to mainīt ieroča garumu no 48,5 см līdz 72 см. Svars tam ir niecīgs - 1,86 kg un trāpīt pretiniekam var līdz pat 150 m.

Pieejams:

Poligons "Sigulda"

АК-74М «BERKUT»

Izturīgi un spēcīgi profesionāļi var izvēlēties lāzerkaujai ieroci АК-74М „Klinšu ērglis” (BERKUT). Ieroča svars ir 3,75 kg, garums sasniedz 106 cm. Ar tādu ieroci tiks galā pieredzējis spēlētājs.

Pieejams:

Poligons "Sigulda"

АКМ „LEĢENDA”

АКМ „LEĢENDA”ar svaru 3,4 kg un garumu 107 cm ļauj pārliecinoši trāpīt mērķī attālumā līdz 200 metriem. Korpuss izgatavots no nerūsējošā tērauda, pastobre un laide – no koka, spals un magazīna – no plastmasas, kas imitēta kā koks.

Pieejams:

Poligons "Sigulda"

Colt M4-A3 „CENTURION”

Izturīgā un drošā Colt M4-A3 „CENTURION” svars ir 2,73 kg un garums 92 cm ar izbīdītu laidi. Ieslēgšana notiek, pārbīdot drošības slēdzi kaujas pozīcijā. Pārlādēšana tiek realizēta ar aizslēgu, kaujas optika nodrošina optimālu šāviena attālumu līdz 180 metriem.

Pieejams:

Poligons "Sigulda"

„GRAČ”

„Krauķis” (GRAČ) – piemērots šaušanai nelielā attālumā, jo pistole nodrošina trāpīšanu mērķī līdz 40 metriem. Pistole ne tikai nodrošina pārlādēšanu ar aizslēgu, bet ir aprīkota arī ar speciālu aizbāzni, kas maksimāli samazina šaušanas punkta rādiusu. Mazais (19 cm) un kompaktais (0,52 kg) „Krauķis” kļūs par teicamu papildus ieroci kaujas laukā.

Pieejams:

Poligons "Radiotehnika RRR"

„APS”

Kompaktā un vieglā pistole „APS” ar svaru 1,885 kg un garumu 22,5 cm trāpa pretiniekam attālumā līdz 80 metriem. Lai samazinātu šaušanas punktu, APS tiek izmantots speciāls aizbāznis, ar kuru šaušanas attālums nedaudz samazinās (bez aizbāžņa APS šauj līdz 80 metriem), taču šaušanas punkts kļūst ievērojami mazāks.

Pieejams:

Poligons "Radiotehnika RRR"

RPK-74М “GRAD”

Ložmetējam RPK-74М “GRAD” (svars 5,5 kg, garums 123 cm) ir saliekams divkāju balsts papildus stabilitātei šaušanas laikā, kas ļauj precīzi trāpīt mērķī no guļus stāvokļa. Ieslēgšana notiek, pārliekot drošinātāju kaujas stāvoklī.

Pieejams:

Poligons "Sigulda"

ВСС karabīne „OBEREG”

ВСС karabīne „OBEREG” ar svaru 2,2 kg un garumu 82 cm spēj trāpīt ienaidniekam 175 metru attālumā. Šī snaiperšautene ir drošākais modelis no visa arsenāla. Pārlādes pogas funkciju pilda aizslēgs tāpat kā īstam kaujas modelim. Ir iespēja uzlikt ieroci uz drošinātāja.

Pieejams:

Poligons "Sigulda"

AS VAL „Ēna”

AS VAL „Ēna” pēc nopelniem novērtēs lāzerkaujas dalībnieki. Ieroča svars – 2,3 kg, garums regulējams ar nolokāms laidnis – no 63,5 cm līdz 90 cm. Pistoles spals un pastobrs izgatavots no triecienizturīga plastikāta, korpuss – no metāla. Trāpiet savam pretiniekam jau no 175 metru attāluma!

Pieejams:

Poligons "Sigulda"

„PPŠa”

Špagina automāts „PPŠa” spējīgs trāpīt pretiniekam ar lāzera tēmekli attālumā līdz 100 metriem. Svars 3,17 kg, garums 80 cm. Šis stabilais un jaudīgais tagers nesīs jums uzvaru un daudz prieka lāzerkaujā!

Pieejams:

Poligons "Sigulda"

RPG-22L "GROM"

Raķešmetēja tagers simulē aizkavi - raķetes nokļūšanu līdz mērķim. Infrasarkanā stara pulss aktivējās 1 sekundi pēc pogas nospiešanas. Darbojas kopā ar ierīci ''Kupols'', kas uztver šāvienu. Pretinieku var ''iznīcināt'' līdz pat 200m liela attāluma. Korpuss ir darināts no oglekļa šķiedras. Svars - 1,5kg. Raķešmetēja garums ir 75cm.

Pieejams:

Poligons "Sigulda"

RPG-7V "Thunderstorm"

Šis raķešmetējs ir veidots no airsoft maketa. Korpuss un gaiļi ir no alumīnija, tēmeklis no metāla un pārējie aksesuāri ir darināti no plastmasas ,kā koka imitācijas. Tagers simulē aizkavi - raķetes nokļūšanu līdz mērķim. Infrasarkanā stara pulss aktivējās 1 sekundi pēc gaiļa nospiešanas. Šis mazulīts sver 3,6kg. Garums tam ir 131cm. Pretinieku var ''iznīcināts'' pat no 200m liela attāluma.

Pieejams:

Poligons "Sigulda"

Mīna ar kustību sensoru

Unikāla mīna ar kustību sensoru ievirzīs jūsu pretinieku spēli sarežģītā līmenī. Uzstādāma maksimāli vienkārši: durvju ailes priekšā vai aiz koka, lai paliktu nepamanāma ienaidniekiem. Pēc 40 sekundēm mīna pāriet kustību fiksācijas režīmā. Tikko līdzās paskrien pretinieks, mīna nostrādā, kā rezultātā spēlētājs izstājas no spēles. Darbības rādiuss atklātā laukā sasniedz 15 metrus, kas palielina izredzes trāpīt pretiniekiem.

Pieejams:

Poligons "Sigulda"

Laika bumba

Bumba ar sprādziena rādiusu līdz 15 metriem telpā aktivizējama, ievadot spēlētāja kodu. Kad bumba aktivizēta, gaismas diožu indikatorā parādās laika atskaite. Ja laiks beidzies, nostrādā sprādziens, ko pavada skaļa skaņas sirēna. Pēc deaktivizācijas vai „sprādziena” imitācijas atkārtota palaišanai – tikai pēc barošanas padeves izslēgšanas.

Pieejams:

Poligons "Sigulda"

Ciparu kontroles punkts

Tāda ierīce kā ciparu kontroles punkts ievērojami paplašina lāzerkauju spēļu realizācijas iespējas. Ierīces gaismas lauks ļauj iezīmēt ar krāsu dažādas komandas, kuras pirmās ir tikušas līdz kontroles punktam. Darbības laiku var noteikt intervālā no 2 minūtēm līdz stundai (2, 4, 6, 8, 10, 15, 20, 30, 60), iestatot noteiktu laika starpposmu mērķa sasniegšanai. Nakts spēļu laikā ciparu kontroles punkts var kalpot par apgaismojumu un orientieri kaut kādiem objektiem Poligona teritorijā.

Pieejams:

Poligons "Sigulda"

„Gudrā aptieciņa 2.0”

„Gudrā aptieciņa 2.0” ļauj iestatīt spēles scenārija parametrus un noteiktus limitus spēlētāja veselības, munīcijas un enerģijas atjaunošanai. Enerģiju var konfigurēt atbilstoši scenārijam, padarot šo funkciju īpašu, piemēram, iestatot komandu „apdullināt spēlētāju” vai „mainīt komandas krāsu”. Iznīcinot pretinieka aptieciņu, jūsu komanda vienlaicīgi iznīcina visus pretinieku enerģētiskos krājumus un munīciju, tādejādi samazinot tās izdzīvošanas spējas.

Pieejams:

Poligons "Sigulda"

Komandpunkts

„Komandpunkts” – tā ir universāla ierīce, kas ienesīs daudzveidību jebkurā lāzerkauju spēlē. Ieslēdzot, jūs varat izvēlēties vienu no trim scenārijiem:
— „Bāzes aptieka”, kad ierīce kalpos par aptieciņu, atdzīvinot kritušos un pilnībā atjaunojot dzīvību un munīciju
— „Pretošanās” – šajā scenārijā vēlams, lai uz katru komandu būtu pa „Komandpunktam”, jo tas atjauno dzīvību un munīciju tikai savas komandas locekļiem. Papildinājumu skaits ir ierobežots. Gadījumā, ja „Komandpunktam” uzbrukusi otra komanda, tad arī atjaunojumu un munīcijas rezerves samazināsies līdz brīdim, kamēr neatskanēs signāls „Bāze pārcietusi uzbrukumu, munīcija iznīcināta”.

Pieejams:

Poligons "Sigulda"

Universālais punkts

„Universālais punkts” pilda vairākas funkcijas vienlaicīgi: papildina ar vienu dzīvību, ja spēlētājs ir ievainots, atjauno spēlētāju pilnībā līdzīgi aptieciņai vai arī atņem vienu dzīvību, pildot radiācijas funkciju. Punkts darbības rādiuss sastāda 360 grādus līdz 10 metru attālumā. Iestatiet nepieciešamos parametrus un gūstiet maksimālu prieku no stratēģiskās lāzerkaujas spēles!

Pieejams:

Poligons "Sigulda"

Elektroniskais mērķis RGB

„Elektroniskais mērķis RGB” – tas ir lielisks līdzeklis lārzekaujas aprīkojuma piešaušanai. Uzstādiet mērķi jums nepieciešamā attālumā un šaujiet baltā apļa centrā. Par trāpīšanu mērķī tiks paziņots ar skaļu signālu un spilgtām gaismas diodēm.

Pieejams:

Poligons "Sigulda"

MEDIC V.5

„MEDIC V.5” ir plaša iestatījumu izvēlne, kas ļauj ar ierīces palīdzību ne tikai atjaunot munīciju un veselību, bet arī programmēt ierīci papildus funkcijām – aptieciņa, anomālijas punkts un citi. Iestatiet sev nepieciešamās funkcijas un nodrošiniet savu komandu ar uzlādēšanās avotu.

Pieejams:

Poligons "Sigulda"

Ķīlnieks/VIP v. 5

„Ķīlnieks v. 5” ir bezvadu saite, kas nāk komplektā ar ieroci katram spēlētājam. Tā aprīkota ar spilgtām gaismas diodēm, pjezosignālu un unikālu nāves skaņu gadījumā, ja tiek nošauts spēles dalībnieks. „Ķīlnieks” atbalsta visas komandas, kas saistītas ar veselību – aptieciņa, Medic, anomālija, radiācija, veselības dubultošana.

Pieejams:

Poligons "Sigulda"

Taktiskā ķivere

Bezvadu taktiskās ķiveres, kuras, tāpat kā apsēji, kalpo par mērķi spēlētāja sašaušanai, ja uz tām tiek uzstādīti trāpījuma sensori no visām četrām pusēm, ko papildina spilgtas gaismas diodes, kuras ir pamanāmas 100 metru attālumā.

Pieejams:

Poligons "Sigulda"

"LaserTag-veste"

Bezvadu LaserTag-vestēm ir astoņi sensori - četri priekšā, divi aizmugurē, viens uz katra pleca. Vestēm trāpijumu koeficients ir savādāks nekā galvas apsējiem. Galvas apsējiem ir četri trāpijumi, bet vestēm ir seši trāpijumi. Ar vesti bez problēmām var spēlēt vairākas stundas, jo tā ir veidota no viegla materiāla, tās svars ir tikai 556g.

Pieejams:

Poligons "Sigulda"

Aizsargi

Elkoņu un ceļgalu aizsargi.

Pieejams:

Poligons "Sigulda"

Kupols

Kupols ir sensors ,kas uztver raķešmetēju šāviņu un simulē detonāciju. Kupolam pat var pievienot pirotehniku, lai detonācija izskatītos reāla.

Pieejams:

Poligons "Sigulda"

Biatlon komplekts

Biatlon komplekts ietver:
1. Mērķis
2. Statīvs
3. Biatlon tagers ar speciālu programmatūru - MP-512.
4. Divu punktu ieroča josta.

Darbošanās temperatūras no -10°С līdz +40°С.

Pieejams:

Poligons "Sigulda"

Rezervācija

Rezervē spēli un izplano savu neaizmirstamu atpūtu Poligonā

1
2
3

Pirmais solis

1. Kur Jūs vēlaties uzspēlēt?

vai

2. Lūdzu, izvēlēties spēlētāju skaitu.

Sporta modeļi

Pirmā stunda — 10.00€ /cilv., katra nākama stunda — 5.00€
spēlētāji

Anturāžas modeļi

Pirmā stunda — 15.00€ /cilv., katra nākama stunda — 5.00€
spēlētāji

3. Lūdzu, izvēlēties datumu, laiku un arēnas.

Decembris 2016
Pr Ot Tr Ct Pk Ss Sv
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
Janvāris 2017
Pr Ot Tr Ct Pk Ss Sv
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
 • 1. Radio laboratorija
 • 2. Angārs
 • 3. Lauks
 • 4. Štābs
 • 5. Kazarma
 • 6. Autoparks

Piezvani mums, ja tev ir īpašas vēlmes, kā arī pasākumu organizēšanai vairāk nekā 20 dalībniekiem

Kopā:

Ziņas

Jauna arsenāla ienākšana, poligona modernizācija, interesantas kaujas un jauni piedāvājumi – tas viss un vēl daudz kas cits mūsu ziņas.

Misija "Salaveča glābšana"

08.12.2016

10. un 11. decembrī, SIguldas Poligon1 arēnā norisināsies Ziemassvētkiem veltīta misija "Salavča glābšana"

Ideāls risinājums tiem, kas nezin ko dāvināt Ziemassvētkos

01.12.2016

Poligon1 piedāvā eksluzīvu iespēju iegādāties dāvanu kartes

Scenāriji "Cīņa par karogiem" un "Kontrolpunktu ieņemšana"

01.12.2016

3.decembrī un 4.decembrī Poligon1 Siguldā, piedāvā uzpēlēt scenārijus "Cīņa par karogiem" un "Kontrolpunktu ieņemšana". 

Kontakti

Poligons "Sigulda"

Miera iela 15, Sigulda, LV-2150

+371 2020 7293
Poligons "Radiotehnika RRR"

Kurzemes prospekts 3D, Rīga, LV-1067

+371 2730 7674

Our partners:

We are open to cooperation

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.