Labirints "Minotaurs"

Lielais labirints Siguldā jau ir atvērts un gaida viesus!


Kad sākas runa par labirintiem, atmiņā nāk sengrieķu mīts par Ariadnes pavedienu. Tātad, mitoloģijā Krētas labirints bija slavens ar savu iemītnieku Mīnotauru — tas bija mitoloģisks cilvēks ar vērša galvu. Mīti vēstī, ka šo radījumu bija dzemdējusi Krētas valdnieka Mīnoja sieva Pāsifaja, tāpēc to sauca par Mīnotauru jeb ”Mīnoja vērsi”. Saskaņā ar mītiem, kad Atēnas piedzīvojušas sakāvi karā ar Krētu, atēnieši bijuši spiesti ik pēc deviņiem gadiem sūtīt 14 jauniešus — 7 jaunekļus un 7 jaunavas — par upuri Mīnotauram. Jaunieši tikuši ievesti labirintā, kur viņi apmaldījās un viņus aprija Mīnotaurs.

Taču visbeidzot jauneklis, vārdā Tēsejs, drosmīgi devies uz labirintu, lai nogalinātu briesmoni. Saticis Mīnotauru, Tēsejs to nonāvējis ar savu zobenu. Lai izkļūtu ārā, viņš gājis atpakaļ pa to pašu ceļu, sekodams zelta pavedienam, ko viņš bija atritinājis, sākot no labirinta ieejas. Pavedienu viņam iedevusi valdnieka Mīnoja meita Ariadne.

Mūsu dienās labirintu tematika ir kļuvusi īpaši populāra. Tieši tādēļ mēs nododam Jūsu rīcībā Latvijā lielāko labirintu- “MINOTAUR – LABYRINTH” kurš atrodas Siguldā, Miera ielā 15. Labirinta platība pārsniedz 1000m2 un maršruts, kuru Jums nāksies veikt, sastāda ~714 m. Šim labirintam ir ne tikai mītisks nosaukums, bet arī tam atbilstošs eju tīkls un pārdomāta struktūra, jo pareizais ceļš cauri labirintam ir tikai viens, bet to atrast ir patiesi intelektuāls izaicinājums, jo apmaldīties šajā būvē ir ļoti viegli.

Labirints

Jūs patstāvīgi būsiet izvēles priekšā, jo nāksies izvēlēties tikai vienu no daudzajām ejām. Lai izietu labirintu Jums vajadzēs pilnībā paļauties uz savu intuīciju. Un tas vēl nav viss, «MINOTAUR – LABYRINTH» veikšanas laikā Jums būs īpašs uzdevums, kura ietvaros būs jāatrod kontrolpunkti un jāatzīmē tie savā kartē, kuru Jums izsniegs ieejot labirintā. Ja uzdevums tiks veikts veiksmīgi – Jūs iegūsiet diplomu. Katram, kurš ieies labirintā, finālā tiks arī dota iespēja pacīnīties par papildus balvu. Ja būsiet vērīgi, ejot pa labirintu, tad balva būs garantēta.

Staigājot pa «MINOTAUR – LABYRINTH» var ne tikai koncentrēties uz uzdevumu vai apgaismības meklējumiem, bet arī jautri pavadīt laiku draudzīgā kompānijā vai romantiskā divvientulībā. Mūsu Labirinta iziešana palīdzēs pārbaudīt Jūsu intuīciju, loģiku, orientēšanās spējas un morālo izturību. Varam Jūs iepriecināt, jo labirinta veikšanai nav nekādi vecuma ierobežojumi. Garantējam, ka «MINOTAUR – LABYRINTH» veikšana būs īsts piedzīvojums visiem.


CENAS

BĒRNI

 

PUSAUDŽI

 

PIEAUGUŠIE

 

ĢIMENE

0-3

 

4-17

 

18+

 

2 bērni +
2 pieaugušie

0 

 

4 

 

4 

 

18 

*Grupām virs 15 cilvēki, lūdzam vērsties pēc īpaša piedāvājuma: +371 20 20 7293.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.