Labirints "Minotaurs"

Labirints atvērts!


Mūsu dienās labirintu tematika ir kļuvusi īpaši populāra. Tieši tādēļ mēs nododam Jūsu rīcībā Latvijā lielāko labirintu- “MINOTAUR – LABYRINTH” kurš atrodas Siguldā.

Labirinta platība pārsniedz 1000m2 un maršruts, kuru Jums nāksies veikt, sastāda ~714 m. Šim labirintam ir ne tikai mītisks nosaukums, bet arī tam atbilstošs eju tīkls un pārdomāta struktūra, jo pareizais ceļš cauri labirintam ir tikai viens, bet to atrast ir patiesi intelektuāls izaicinājums, jo apmaldīties šajā būvē ir ļoti viegli.

Unikālais "Minotaura" labirints Jūs aizvedīs uz īpašu pagātnes civilizācijas laikmetu - Seno Grieķiju!
Maldinošs, 714 metru garš maršruts ir īsts pārbaudījums loģiskajai domāšanai un orientēšanās spējām.
Pieņemiet pareizos lēmumus, lai nenotāktu strupceļā!

Labirints

Jūs patstāvīgi būsiet izvēles priekšā, jo nāksies izvēlēties tikai vienu no daudzajām ejām. Lai izietu labirintu Jums vajadzēs pilnībā paļauties uz savu intuīciju. Un tas vēl nav viss, «MINOTAUR – LABYRINTH» veikšanas laikā Jums būs īpašs uzdevums, kura ietvaros būs jāatrod kontrolpunkti un jāatzīmē tie savā kartē, kuru Jums izsniegs ieejot labirintā. 

Staigājot pa «MINOTAUR – LABYRINTH» var ne tikai koncentrēties uz uzdevumu vai apgaismības meklējumiem, bet arī jautri pavadīt laiku draudzīgā kompānijā vai romantiskā divvientulībā. Mūsu Labirinta iziešana palīdzēs pārbaudīt Jūsu intuīciju, loģiku, orientēšanās spējas un morālo izturību. Varam Jūs iepriecināt, jo labirinta veikšanai nav nekādi vecuma ierobežojumi. Garantējam, ka «MINOTAUR – LABYRINTH» veikšana būs īsts piedzīvojums visiem.

Metiet intelektuālo izaicinājumu un pārspējiet Minotauru!

 

 


CENAS

PUSAUDŽI
4+
4
PIEAUGUŠIE
18+
6
ĢIMENE
2 bērni +
2 pieaugušie
18

*Grupām virs 15 personām, lūdzam vērsties pēc īpašā piedāvājuma: +371 20 20 7293.


 

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.