Profesionāļiem

Poligons 1 piedāvā plašas iespējas profesionālu treniņu organizēšanai cilvēku grupām, kam nepieciešams attīstīt fiziskās iemaņas, kā arī uzturēt un pilnveidot veiklību un izturību, uzmanības koncentrēšanas spējas un prasmi ātri pieņemt lēmumus.

Kara taktiskā bāze Poligons 1 ir piemērota darba kolektīviem, sporta klubiem, nometnēm un ikvienam, kas vēlas attīstīt savas iemaņas pavadot laiku noderīgi, organizējot treniņus sporta un profesionālajās disciplīnās.

Treniņiem Poligons 1 piedāvā atklātus un slēgtus laukumus ar daudzstāvu ēkām, slēgtu angāru un citām bijušās armijas daļas būvēm, kā arī aprīkojuma īri (ieroči ar infrasarkano staru, piepūšamas figūras), kas nepieciešams iemaņu attīstīšanai un manevriem. Jūs varat individuāli saplānot nodarbības, izvēloties nepieciešamos ieroču komplektus un teritorijas, kas ļautu izspēlēt noteiktas situācijas, lai uzlabotu Jūsu kolektīva iemaņas.

Lāzertags ir piemērots cilvēkiem ar dažādām vajadzībām un fiziskās sagatavotības pakāpēm. Treniņu un spēļu laikā tiek radīta reālu kauju imitācija, kur nepieciešama uzmanības koncentrācija, dalībnieku spēja savākties un ātri reaģēt, lai sasniegtu izvirzīto mērķi. Šāda veida treniņi disciplinē un attīsta spēlētāju fiziskās iemaņas. Gan spēlē, gan treniņā jums būs iespēja sapurināties un saņemt savu adrenalīna devu, kas īpaši nepieciešama tiem, kuri ikdienā nogurst, veicot monotonu darbu, vai kuriem nav iespējas uzlabot savu fizisko formu, kas tiešā veidā ietekmē darba pienākumu veikšanu.

Regulāras fiziskās slodzes ļauj uzturēt organismu tonusā, radināt sevi pie disciplīnas un kļūt mērķtiecīgākam. Intensīvs darbs vai sabiedriskā dzīve, uzkrāj cilvēka organismā stresu, kas provocē slimību attīstību, emocionālo un fizisko spēku kritumu. Sports sniedz emocionālu lādiņu un ļauj atbrīvoties no ikdienā uzkrātā stresa. Treniņi nostiprina imunitāti, paaugstina smadzeņu aktivitāti un vispārējo pašsajūtu, kā rezultātā paaugstinās cilvēka darbības produktivitāte un enerģiskums. Šādi treniņi ir noderīgi gan speciālistiem (profesionālo iemaņu attīstīšanai), gan arī cilvēkiem bez sportiskās sagatavotības. Fiziskās slodzes pakāpi var noteikt atkarībā no spēles scenārija izvēles, treniņu ilguma un izmantojamā aprīkojuma.

Lai saplānotu treniņus, zvaniet pa tālruni +371 2020 7293 vai nosūtiet pieprasījumu uz e-pastu: info@poligon-1.lv.

Jums tiks izvēlēts piemērots laiks, vieta un aprīkojums, lai Jūs gūtu pēc iespējas lielāku labumu un gandarījumu no sporta pasākumiem Poligons 1 kompleksa teritorijā.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.