Lāzertags

Lāzertags ir foršs!

Vēlies izbaudīt spēcīgas adrenalīnu un spilgtas emocijas? Tad šī spēle ir Tev!

Lāzertags (no angļu valodas - laser (lāzeris) un tag - (atzīme)) vai lāzercīņa - tā ir militāri sportiska, jaunās paaudzes komandu spēle, kas notiek reālā laikā un vietā.

Spēles mērķis ir sakaut pretinieku komandu vai speciālo aprīkojumu, šaujot ar drošiem infrasarkaniem stariem.Trāpot spēlētāja vestē vai galvas apsējā, trāpījums tiek fiksēts ar elektronisko datu iekārtu palīdzību. Visas uzvaras un zaudējumi tiek fiksēti elektronisko datu iekārtā, lai spēles beigās varētu noteikt abu komandu labākos šāvējus un uzvarētājkomandu.

Rezervē savu neaizmirstamo pasākumu!

Komandu spēle

Lai trāpītu pēc iespējas vairākiem pretinieka spēlētājiem, jāizvēlas atbilstoša stratēģija, jānoorganizē komandas savstarpējā sadarbība, jāsaliedējas, gudri jāsadala pienākumi un lomas spēles gaitas īstenošanai. Rezultātā, komanda sasniedz savstarpēji saskaņotu un vienotu darbību, panākot kontroli pār radušos situāciju un gūstot uzvaru.

Jaunās paaudzes militāri sportiskā spēle

Šī spēle ir militāras misijas imitācija, kura ir aprakstīta īpašos scenārijos. Jūs varat izvēlētie sev interesējošu scenāriju un ieročus, munīciju. Spēles gaitā izmantojiet dažādus taktiskos paņēmienus, attīstiet sportisko veiklību un prasmi sasniegt iecerētos mērķus.

Reālā laikā un apkārtnē

Spēles notiek jebkurā gadalaikā un jebkurā apkārtnē (mežā, parkā, vai speciāli aprīkotā laukumā).

Spēle ir ideāls atpūtas veids darba kolektīviem - to saliedēšanai, dzimšanas dienu ballītēm draugu lokā vai vienkārši atpūtai svaigā gaisā ģimenes un draugu pulkā .

Priekšrocības:
- Nekādu sāpju sajūtu spēlējot, kas nozīmē, ka spēlēt var gan sievietes, gan bērni. Jūs sajūtīsiet tikai sensora vibrāciju.
- Pilnīga drošība cilvēkam, jo infrasarkanais impulss ir nekaitīgs.
- Nav vecuma ierobežojumu. Lāzeratgs ir sports un atpūta ikvienam!
- Ļoti plaša spēles arēnas un scenāriju izvēle.
- Lāzertags ir viena no godīgākajām sporta spēlēm. Pats trāpījumu fakts tiek piefiksēts ar elektroniskās datu iekārtas palīdzību, kuru nav iespējams piemānīt.
- Pasūtiet Jūsu lazertaga spēli Poligon1 un saņemiet krietnu adrenalīna devu!

 

Ir jautājumi? Droši ar mums sazinies!

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.