Lāzertags

Lāzertags ir foršs!

Vēlies pievienot spēcīgas adrenalīna emocijas - tad šī spēle ir priekš tevis!

Lāzertags (no angļu valodas tulkojot - lāzers, tags - atzīme) vai lāzercīņa- tā ir militāri sportiska jaunas paaudzes komandas spēle, kas notiek reālā laikā un vietā.

Spēles mērķis ir – sakaut pretiniekus vai speciālo aprīkojumu, šaujot ar drošiem infrasarkaniem stariem.Trāpot spēlētāja vestē vai galvas apsējā, trāpījums tiek fiksēts ar elektronisko datu iekātru palīdzību. Visas uzvaras un zaudējumi ir fiksēti elektronisko datu iekārtā,lai spēles beigās varētu noteikt abu komandu labākos šāvējus un uzvarētājkomandu.

Rezervē savu neaizmirstamo pasākumu!

Komandu spēle

Lai trāpītu pēc iespējas vairākiem pretinieka spēlētājiem, jāizvēlas atbilstoša stratēģija, jānoorganizē komandas savstarpējo sadarbību, jāsaliedējas, gudri jāsadala pienākumi un lomas spēles gaitas īstenošanai. Rezultātā komanda sasniedz savstarpēji saskaņotu un vienotu darbību, panākot kontroli pār radušos situāciju un gūstot uzvaru.

Jaunas paaudzes militāri sportiska spēle

Šī spēle ir militāras misijas imitācija,kura ir aprakstīta īpašos scenārijos.Jūs varat izvēlētie sev interesējošu scenāriju un ieročus, munīciju. Spēles gaitā izmantojat dažādus taktikas paņēmienus, attīstiet sportisko veiklību un prasmi sasniegt iecerētos mērķus.

Reālā laikā un apkārtnē

Spēles notiek jebkurā gadalaikā, jebkurā apkārtnē (mežā, parkā, vai speciāli aprīkotā laukumā).

Spēle ir ideāls atpūtas veids darba kolektīviem- to saliedēšanai,dzimšanas dienu ballītēm draugu lokā vai vienkārši atpūtai svaigā gaisā ģimenes un draugu pulkā .

Priekšrocības:
- Nekādu sāpju sajūtu spēlējot, kas nozīmē, ka spēlēt var gan sievietes, gan bērni. Jūs sajūtat tikai sensora vibrāciju.
- Absolūta drošība cilvēkam, jo infrasarkanais impulss ir nekaitīgs.
- Nav vecuma ierobežojumu. Lāzeratgs- sports un atpūta ikvienam!
- Ļoti plaša spēles arēnas un scenāriju izvēle.
- Lāzertags- visgodīgākā sporta spēle. Pats trāpījumu fakts tiek piefiksēts ar elektronisko datu iekārtas palīdzību, kuru nav iespējams piemānīt.
- Pasūtiet Jūsu lazertaga spēli Poligon1 kompānijā un saņemiet savu personīgo adrenalīna devu!

 

Ir jautājumi? Droši ar mums sazinies!

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.