Lāzertags

Lāzertags ir aizraujoša komandu spēle, kurā divas komandas spēles arēnā sacenšās savā starpā, viens otra virzienā raidot infrasarkano lāzeru starus. Esi no tiem, kam patīk adrenalīns un asas izjūtas? Tad šī spēle ir Tev! Lāzertags (no angļu valodas - laser (lāzers) un tag - (atzīme)) vai lāzercīņa - tā ir militāri sportiska, jaunās paaudzes komandu spēle, kas notiek reālā laikā un vietā. Spēles mērķis, kā var nojaust, ir sakaut pretinieku komandu vai speciālo aprīkojumu.Trāpot spēlētāja vestē vai galvas apsējā, trāpījums tiek fiksēts ar elektronisko datu iekārtu palīdzību. Visas uzvaras un zaudējumi tiek fiksēti elektronisko datu iekārtā, lai spēles beigās varētu noteikt abu komandu labākos šāvējus un uzvarētājkomandu.

Rezervē savu neaizmirstamo pasākumu!

KOMANDU SPĒLELāzertags ir militāra komandu spēle.
Lai trāpītu pēc iespējas vairāk pretiniekiem, jāizvēlas atbilstoša stratēģija, jānoorganizē komandas savstarpējā sadarbība, jāsaliedējas, gudri jāsadala pienākumi un lomas spēles gaitas īstenošanai. Rezultātā, komanda sasniedz savstarpēji saskaņotu un vienotu darbību, panākot kontroli pār radušos situāciju un gūstot uzvaru.

JAUNĀS PAAUDZES MILITĀRI TAKSTISKĀ SPĒLE
Šī spēle ir militāras misijas imitācija, kura ir aprakstīta īpašos scenārijos. Jūs varat izvēlētie sev interesējošu scenāriju un ieročus, munīciju. Spēles gaitā izmantojiet dažādus taktiskos paņēmienus, attīstiet sportisko veiklību un prasmi sasniegt iecerētos mērķus.

REĀLĀ LAIKĀ UN APKĀRTNĒ
Spēles notiek jebkurā gadalaikā un jebkurā apkārtnē (mežā, parkā, vai speciāli aprīkotā laukumā). Tas ir lielisks atpūtas veids darba kolektīvu saliedēšanai, dzimšanas dienu ballītēm draugu lokā vai vienkārši atpūtai svaigā gaisā ģimenes pulkā .

PRIEKŠROCĪBAS
- Nekādu sāpju sajūtu spēlējot, kas nozīmē, ka spēlēt var gan sievietes, gan bērni. Jūs sajūtīsiet tikai sensora vibrāciju.
- Pilnīga drošība cilvēkam, jo infrasarkanais impulss ir nekaitīgs.
- Nav vecuma ierobežojumu. Lāzeratgs ir sports un atpūta ikvienam!
- Ļoti plaša spēles arēnas un scenāriju izvēle.
- Lāzertags ir viena no godīgākajām sporta spēlēm. Pats trāpījumu fakts tiek piefiksēts ar elektroniskās datu iekārtas palīdzību, kuru nav iespējams piemānīt.

POLIGON #1 piedāvā piedzīvot aizraujošus mirkļus mūsu lāzertaga arēnās Rīgā, Siguldā, Liepājā un Klaipēdā!

Ir jautājumi? Sazinies ar mums!

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.