POLIGON 1 Pastāvīgo Klientu programmas noteikumi un nosacījumi

Pastāvīgo Klientu programmas principi

Šajos noteikumos un nosacījumos “Pastāvīgo Klientu programma” ir SIA POLIGON 1 Pastāvīgo Klientu programma Latvijā un “Pastāvīgais Klients” ir privātpersona, kas piedalās šajā programmā. POLIGON 1 Pastāvīgajiem Klientiem tiek piešķirtas priekšrocības, iegādājoties pakalpojumus un preces POLIGON 1 izklaides centros.

Pievienošanās Pastāvīgo Klientu programmai

Par POLIGON 1 Pastāvīgo Klientu var kļūt jebkurš vismaz 15 gadus vecs Latvijas pilsonis, iedzīvotājs vai viesis. Persona kļūst par Pastāvīgo Klientu, iesniedzot pieteikumu POLIGON 1 priekšrocību kartes saņemšanai. Pastāvīgie Klienti var lūgt izsniegt papildu POLIGON 1 priekšrocību karti konkrētām personām. Papildu POLIGON 1 priekšrocību karšu turētāji arī ir POLIGON 1 Pastāvīgie Klienti un, iesniedzot pieteikumu kartes saņemšanai, piekrīt POLIGON 1 Pastāvīgo Klientu programmas noteikumiem un nosacījumiem Priekšrocību kartei var pieteikt jebkuru par 15 gadiem vecāku personu.

POLIGON 1 patur tiesības jebkurā laikā un bez brīdinājuma vienpusēji mainīt un precizēt Pastāvīgo Klientu programmas noteikumus un nosacījumus atbilstoši Pastāvīgo Klientu programmas attīstībai un pilnveidei. Personas, kas vēlas kļūt par Pastāvīgajiem Klientiem, iesniedz rakstisku pieteikumu POLIGON 1 izklaides centrā. Pieteikumā norādītā informācija tiek uzskatīta par konfidenciālu.

Klientu datu apstrāde un mārketings

POLIGON 1 apstrādā personas datus saskaņā ar Latvijā pašlaik spēkā esošajiem tiesību aktiem. POLIGON 1 apstrādā datus Pastāvīgo Klientu reģistrā, veicot klientu uzskaiti un pārdodot klientiem preces un pakalpojumus. Datus var izmantot arī piedāvājot Pastāvīgajiem Klientiem priekšrocības, pakalpojumus un preces no POLIGON 1 sadarbības partneriem, ja vien klients šādu iespēju nav nepārprotami aizliedzis. Reģistrētie dati netiek izpausti jeb izmantoti ārpus Pastāvīgo Klientu programmas. Pastāvīgo Klientu programmas reģistrācijas apraksts ir pieejams Pastāvīgo Klientu nodaļā. Reģistrā ievadīto datu pamatā ir dati, ko klients ir darījis zināmus POLIGON 1, iesniedzot pieteikumu vai vēlāk. Reģistrā ievada arī ar Pastāvīgo Klientu kartēm reģistrētos klientu pirkumus, lai aprēķinātu dažādus uzkrājumus un nodrošinātu lielāku tiešās pārdošanas atdevi.

POLIGON 1 var regulāri sūtīt Pastāvīgajiem Klientiem informāciju par Pastāvīgo Klientu privilēģijām un atlaidēm.

Pastāvīgajiem Klientiem ir tiesības aizliegt izmantot viņu kontaktinformāciju tiešās pārdošanas nolūkos, informējot par to POLIGON 1 izklaides centra Administratoru. Tiešās pārdošanas aizliegums attiecas uz vienu konkrētu personu.

Atteikšanās no Pastāvīgā Klienta statusa

Pastāvīgajiem Klientiem ir tiesības atteikties no POLIGON 1 Pastāvīgā Klienta statusa, rakstiski vai pa tālruni informējot par to POLIGON 1 Pastāvīgo Klientu nodaļu. Noteikumu pārkāpuma gadījumā POLIGON 1 ir tiesīgs anulēt attiecīgā klienta Pastāvīgā Klienta statusu.

Citi noteikumi un nosacījumi

Kartes ir nominālas, un karti var izmantot tikai persona, kurai tā tikusi piešķirta. Par jebkurām personas datu vai kontaktu izmaiņām jāinformē POLIGON 1 izklaides centra Administratoru.

POLIGON 1 Pastāvīgā Klienta kartes nozaudēšanas gadījumā, jaunās Klientu kartes noformēšanas un izsniegšanas maksa ir 2,00 EUR. 

POLIGON 1 patur tiesības grozīt programmas noteikumus un nosacījumus, paziņojot par to mājaslapā www.poligon-1.lv.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.