KONVOJS

Mērķis: vienai komandai ir jānogādā „slepenie dokumenti” no punkta A uz punktu B, otrai – jātiecas to nepieļaut, sarīkojot slēpni.

Uzdevums: Pirmajai komandai (karavānai) ir jānogādā vērtīgi dokumenti no spēles starta punkta A līdz finiša punktam B, savukārt otrā komanda (bandīti) sarīko slēpni, lai pārtvertu dokumentus.

Spēles noteikumi: Kamēr pirmā komanda (karavāna) virzās pa maršrutu no punkta A uz B, otrai komandai (bandītiem) ir jāierīko slēpnis un „jālikvidē” karavāna, lai iegūtu dokumentus, pirms vēl tie ir nogādāti finišā. Tāpat ir jāievēro virkne vienkāršu noteikumu visas spēles garumā:

– Vērtīgos dokumentus ir jāuzrauga vismaz vienam spēlētājam – karavānas dalībniekam, tos nedrīkst atstāt bez uzraudzības, kamēr karavānas dalībnieki cīnās ar bandītiem slēpnī.

– Karavāna uzvar, ja vērtīgie dokumenti tiek nogādāti punktā B, savukārt bandīti uzvar, ja viņiem izdodas iegūt dokumentus un nogādāt tos atpakaļ starta vietā vai arī „likvidēt” visus karavānas dalībniekus.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.