KONTROLES PUNKTU NOTURĒŠANA

Mērķis: ieņemt un pēc iespējas ilgāk noturēt kontroles punktus.

Uzdevums: visa raunda laikā komandai ir jāieņem kontroles punkts un jānotur tajā savas pozīcijas pēc iespējas ilgāku laiku – dotais laiks raunda beigās summēsies.

Spēles noteikumi: Pirms spēles sākuma arēnas dažādās vietās tiek uzstādīts kontroles punkti nepāra skaitā. Spēlētājiem ir jāieņem dotie punkti, iešaujot tā centrā, pēc kā jāsaglabā tas savā īpašumā maksimāli ilgu laika periodu. Kontroles punkts var spīdēt dažādās krāsās, tādējādi ir iespēja skaidri noteikt, kura no komandām konkrētajā laika periodā ir ieņēmusi kontroles punktu. Darbības laiku var iestatīt intervālā no 2 minūtēm līdz stundai (2, 4, 6, 8, 10, 15, 20, 30, 60). Tās komandas krāsa, kura kontroles punktu spēles laikā būs noturējusi visilgāk, iedegsies tajā spēles beigās. Lielākas adrenalīna devas iegūšanai līdzās kontroles punktam var uzstādīt „radiācijas zonu”, kas neļautu spēlētājiem visu laiku atrasties līdzās punktam.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.