Pasākumu organizēšana

Poligons 1 piedāvā organizēt un īstenot pasākumus jebkurām grupām – lielām un mazām, pieaugušajiem un bērniem, skolēniem un darba kolektīviem, puišiem un meitenēm.


Bērnu dzimšanas dienas

Parasti dzimšanas dienu svinības notiek radu un draugu lokā mājās, kādā kafejnīcā vai restorānā, izklaides centrā vai pie dabas. Taču, ja Jūs vēlaties šo dienu padarīt aktīvu, spilgtu, enerģisku un atmiņā paliekošu, Poligons 1 kļūs par lielisku vietu Jūsu svētku organizēšanai. Svinēšanu atpūtas un pikniku zonā var apvienot ar lāzertaga spēli, tāpat var iznomāt spēlei nepieciešamo aprīkojumu, nogādājot to vietā, kur vēlaties svinēt savu dzimšanas dienu. Izvēlieties vienu no piedāvātajiem scenārijiem vai izdomājiet savu personīgo, balstoties uz kādu iemīļoto filmu, uz idejām vai iecerēm, kas ļautu padarīt jūsu svētkus par patiešām spilgtu un atmiņā paliekošu dienu!

Poligona 1 izklaides centros ir nodrošināti visi apstakļi bērnu lāzerkauju spēļu organizēšanai, dažādu stafešu, konkursu, sacensību organizēšanai ar sekojošu atpūtu piknika zonā. Ja vēlaties padarīt bērnu pasākumus neaizmirstamus to mazajiem dalībniekiem, tad Poligons 1 ir īstā vieta, kur dot pilnīgu brīvību savai enerģijai un ļaut īstenoties visgrandiozākajām idejām bērnu svētku plānošanai.

Mēs palīdzēsim organizēt un izplānot bērnu pasākumu pēc jūsu individuālajām vēlmēm, atradīsim piemērotu laiku un plānu pasākumam. Svētku svinības svaigā gaisā būs patīkamas gan bērniem, gan arī vecākiem!

Uzzināt vairāk


Vecpuišu un vecmeitu ballītes

Kara tematika vienmēr bijusi populāra vecpuišu ballīšu svinētājiem. Tas ir labs veids, kā izklaidēties kopā ar draugiem un uzņemt adrenalīna devu vīru kompānijā ar ieročiem un granātām rokās. Sacensties ar draugiem par trāpīgākā šāvēja titulu vai pierādīt savu vīrišķību, ieņemot kontroles punktu kazarmas teritorijā pēc neskaitāmu telpu un šķēršļu pārvarēšanas. Ne mazāk atmiņā paliekoša būs arī vecmeitu ballīte Poligon 1 bāzes teritorijā, jo ne tik bieži var sastapt jaunas sievietes kara ekipējumā ar ložmetējiem rokās.
Izvēlēties piemērotāko spēļu scenāriju palīdzēs mūsu pieredzējušie instruktori, ņemot vērā spēlētāju skaitu, viņu sagatavotības līmeni, kā arī izvēlēto aprīkojumu spēlei.
Lai šī diena vēl ilgi ļautu kavēties patīkamās atmiņās, fotogrāfs var iemūžināt spilgtākos pasākuma momentus – fotogrāfijas no pasākuma ļaus vēl ilgi atcerēties šo neparasto dienu!

Uzzināt vairāk


Korporatīvie pasākumi

Poligona 1 bāzes teritorijā iespējams organizēt korporatīvo lāzertaga spēli, kā arī izmantot pieejamās vietas piknikam. Sadarbojoties ar vietējiem viesu namiem, ir iespēja izīrēt viesu namu ar banketu zāli un guļamistabām.

Sporta pasākumi darba kolektīviem veicina tādu īpašību attīstību kā kolēģu saliedētība, efektīvu komandu veidošana, lomu sadale un atbildības un uzticēšanās attīstība starp darbiniekiem.

Ir iespēja organizēt turnīrus (ceturkšņu, ikgadējos), kuros tiek apbalvotas komandas un atsevišķi darbinieki ar kausiem, diplomiem un medaļām par īpašiem nopelniem un uzvarām spēlēs. Organizējot ikgadējus turnīrus, īpaši interesants ir ceļojošais kauss, kurš katru gadu pāries pie uzvarējušās komandas. Tas attīsta sacensību garu, mērķtiecību un vēlmi pilnveidoties. Kolektīvam būs, ko atcerēties!


Izbraukuma korporatīvie pasākumi

No dienas dienā darbinieki nāk uz vienu un to pašu vietu, lai pildītu savus darba pienākumus. Pārmaiņu neesamības dēļ, pastāvīgi uzkrājas nogurums un stress. Lai atpūstos no rutīnas, Jūs varat sniegt saviem darbiniekiem iespēju atbrīvoties no saspringtajām emocijām un gūt adrenalīna devu tieši darba vietā. Lāztaga spēļu īstenošana ir iespējama ne tikai Poligons 1 bāzes teritorijā, bet arī jebkurā citā vietā, piemēram, Jūsu biroja ēkā, kur šāda veida izklaides organizēšana uz ilgu laiku iespiedīsies kolektīva atmiņā.

Lāzertaga spēle tieši birojā ļaus darbiniekiem atpūsties no darba rutīnas un atbrīvoties no uzkrātās spriedzes, nākotnē asociējot darba vietu ar kaut ko jautru un aktīvu. Iedomājieties darbinieku pārsteigumu, ja darba nedēļa noslēdzas ar neparastu piedzīvojumu – iespēju paskraidīt un pašaudīties uz saviem kolēģiem, sarīkojot slēpņus vai spēlējot pēc viena no piedāvātajiem scenārijiem. Iespējams, Jums ir individuālas vēlmes attiecībā uz spēļu scenāriju un tematiku, ko mēs varam jums organizēt jums ērtā vietā un laikā, nodrošinot visu komandu ar vajadzīgo aprīkojumu. Mūsu pieredzējušie instruktori veiks apmācību un pastāstīs par scenāriju variācijām. Pakalpojuma maksā ir iekļauta aprīkojuma nomas maksa pa stundām, instruktoru darbs un pasūtītā aprīkojuma piegāde ieplānotajā spēļu organizācijas vietā.

Daudzveidojiet savu darbinieku dzīvi, ienesot tajā kreatīvuma, pozitīvu emociju un kustības devu!

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.