Arsenāls

MP-9LT "PHOENIX"

MP9-LT "Phoenix" lieliski piemērots spēlei šaurās telpās un gaiteņos,
Tagera svars - 780 grami, garums - 39.5 cm, Šaušanas attālums - 300m

Pieejams:

Sigulda

«ERASER»

Pateicoties nelielajam izmēram (33 cm) un svaram (0,58 kg), ERASER ir ideāli piemērots iesācējiem lāzerkaujās.
Būdams viegls, izturīgs un kompakts, ierocis nodrošina optimālu šaušanas attālumu līdz 100 metriem.

Pieejams:

Sigulda

АК-12LT „PREDATOR”

Spēļu komplekts АК-12LT „PREDATOR” praktiski pilnībā atdarina kaujas prototipu.
Laides lēzenā gaita, ērtais ieroča spals, optimāla svara (1 kg) un izmēra (70 cm) attiecība ļauj izbaudīt spēli, trāpot pretiniekam līdz pat 250 metru attālumā.

Pieejams:

Sigulda

МР-514 „TERMINATOR”

Masīvais (2,5 kg) un pietiekami lielais (77 cm) МР-514 „TERMINATOR” būs piemērots lāzerkauju lietpratējiem, kuriem piemīt pietiekami liela fiziskā izturība. Sabalansētā un klasiskā lāzerkauju šautene trāpa pretiniekam 200 metru attālumā. „TERMINATOR” ļauj komfortabli šaut mērķī pat no lieliem attālumiem.

Pieejams:

Sigulda

HK G36CV ''BUNDESWEHR''

HK G36CV tagers ir ideāls priekš individuālistiem - laide ir teleskopiski regulējama, kas maina ieroča garumu no 67,5cm līdz 85,5cm. Ieroča uzlabošanas iespējas ir ,praktiski, neierobežotas. Tēmeklim ir divas opcijas, vai iespēja nomainīt orģinālo uz RED DOT optiku. Korpuss ir darināts no triecienizturīgas plastmasas. Šim skaistulim svars ir 2,75kg. Pretiniekam trāpīt var līdz 185m attālumā.

Pieejams:

Sigulda

UZI "SMG"

UZI ''SMG'' tagers ir veidots maksimāli līdzīgs orģinālam - korpuss darināts no metāla, pastobre un spals no triecienizturīgas ABS plastmasas. Laidi var regulēt un līdz ar to mainīt ieroča garumu no 48,5 см līdz 72 см. Svars tam ir niecīgs - 1,86 kg un trāpīt pretiniekam var līdz pat 150 m.

Pieejams:

Sigulda

FN Herstal P90

FN P90 ir Beļģijā ražots pašaizsardzības ierocis, kas tika veidots pēc NATO pasūtījuma, lai varētu aizstāt citus 9×19 mm Parabellum ieročus.
Šo ieroci kopš 1991.gada izmanto vairāk nekā četrdesmit valstu bruņotie spēki un speciālās vienības.
Galvenās priekšrocības šim ierocim ir salīdzinoši nelieli izmēri un svars - garums 69 cm, kā arī «P90» svars ir 2760 grami. Ieroča korpuss ir izgatavots no triecienizturīgas plastmasas ABS. Šāviena distance 150m.

Pieejams:

Sigulda

AKS-74U

AKS-74U ir triecienšautenes АКS-74 saīsināta modifikācija. Tā tika izstrādāta PSRS 1970. gadu beigās bruņumašīnu, aviotehnikas, lielgabalu apkalpju un desanta apkalpju apbruņošanai, kur svarīgs bija ieroča izmērs un kompaktums.
Tagera svars - 2,7 kg; garums - 86 cm ar izlaistu laidi, 62 cm - ar salocītu. Korpuss izgatavots no metāla, aptvere un rokturis no ABS plastmasas.
Šāviena distance - 200m.

Pieejams:

Sigulda

Heckler & Koch MP5

MP5 izmanto gan NATO dalībvalstis, ieskaitot Latviju, gan citas valstis. Pēc Heckler & Koch licences MP-5 ražo arī citās valstīs. 1990. gados HK konstruēja MP5 pēcteci — mašīnpistoli UMP, un abi pašlaik ir ražošanā.
Tageris ir izgatavots maksimāli līdzīgs īstajam ierocim. Korpuss ir izgatavots no metāla, laide un rokturis no ABS plastmasas. Svars - 2,5Kg.
Šāviena distance - 150m.

Pieejams:

Sigulda

АК-74М «BERKUT»

Izturīgi un spēcīgi profesionāļi var izvēlēties lāzerkaujai ieroci АК-74М „Klinšu ērglis” (BERKUT). Ieroča svars ir 3,75 kg, garums sasniedz 106 cm. Ar tādu ieroci tiks galā pieredzējis spēlētājs.

Pieejams:

Sigulda

АКМ „LEĢENDA”

АКМ „LEĢENDA”ar svaru 3,4 kg un garumu 107 cm ļauj pārliecinoši trāpīt mērķī attālumā līdz 200 metriem. Korpuss izgatavots no nerūsējošā tērauda, pastobre un laide – no koka, spals un aptvere – no plastmasas, kas imitēta kā koks.

Pieejams:

Sigulda

Colt M4-A3 „CENTURION”

Izturīgā un drošā Colt M4-A3 „CENTURION” svars ir 2,73 kg un garums 92 cm ar izbīdītu laidi. Ieslēgšana notiek, pārbīdot drošības slēdzi kaujas pozīcijā. Pārlādēšana tiek realizēta ar aizslēgu, kaujas optika nodrošina optimālu šāviena attālumu līdz 180 metriem.

Pieejams:

Sigulda

„GRAČ”

„Krauķis” (GRAČ) – piemērots šaušanai nelielā attālumā, jo pistole nodrošina trāpīšanu mērķī līdz 40 metriem. Pistole ne tikai nodrošina pārlādēšanu ar aizslēgu, bet ir aprīkota arī ar speciālu aizbāzni, kas maksimāli samazina šaušanas punkta rādiusu. Mazais (19 cm) un kompaktais (0,52 kg) „Krauķis” kļūs par teicamu papildus ieroci kaujas laukā.

Pieejams:

Sigulda

RPK-74М “GRAD”

Ložmetējam RPK-74М “GRAD” (svars 5,5 kg, garums 123 cm) ir saliekams divkāju balsts papildus stabilitātei šaušanas laikā, kas ļauj precīzi trāpīt mērķī no guļus stāvokļa. Ieslēgšana notiek, pārliekot drošinātāju kaujas stāvoklī.

Pieejams:

Sigulda

„APS”

Kompaktā un vieglā pistole „APS” ar svaru 1,885 kg un garumu 22,5 cm trāpa pretiniekam attālumā līdz 80 metriem. Lai samazinātu šaušanas punktu, APS tiek izmantots speciāls aizbāznis, ar kuru šaušanas attālums nedaudz samazinās (bez aizbāžņa APS šauj līdz 80 metriem), taču šaušanas punkts kļūst ievērojami mazāks.

Pieejams:

Sigulda

„PPŠa”

Špagina automāts „PPŠa” spējīgs trāpīt pretiniekam attālumā līdz 100 metriem. Svars 3,17 kg, garums 80 cm. Šis stabilais un jaudīgais tagers nesīs jums uzvaru un daudz prieka lāzerkaujā!

Pieejams:

Sigulda

M9-Bayonet

Leģendārā M9-Bayonet naža replika. Tiklīdz nazis tiek pielikts pie pretinieka galvas saites un tiek nospiesta poga - pretinieks tiek virtuāli nogalināts, neatkarīgi no dzīvību skaita.
Nazis ir izcila izvēle, ja ir vēlme uzlabot taktiskā lāzertaga pieredzi.

Pieejams:

Sigulda

RPG-22L "GROM"

Raķešmetēja tagers simulē aizkavi - raķetes nokļūšanu līdz mērķim. Infrasarkanā stara pulss aktivējās 1 sekundi pēc pogas nospiešanas. Darbojas kopā ar ierīci ''Kupols'', kas uztver šāvienu. Pretinieku var ''iznīcināt'' līdz pat 200m liela attāluma. Korpuss ir darināts no oglekļa šķiedras. Svars - 1,5kg. Raķešmetēja garums ir 75cm.

Pieejams:

Sigulda

RPG-7V "Thunderstorm"

Šis raķešmetējs ir veidots no airsoft maketa. Korpuss un gaiļi ir no alumīnija, tēmeklis no metāla un pārējie aksesuāri ir darināti no plastmasas ,kā koka imitācijas. Tagers simulē aizkavi - raķetes nokļūšanu līdz mērķim. Infrasarkanā stara pulss aktivējās 1 sekundi pēc gaiļa nospiešanas. Šis mazulīts sver 3,6kg. Garums tam ir 131cm. Pretinieku var ''iznīcināts'' pat no 200m liela attāluma.

Pieejams:

Sigulda

Rokas granāta (14+)

Jaunums!! Daudzi mums ir jautājuši, vai ir pieejamas granātas, un kad viņas būs. Tagad varam iepriecināt visus ar mūsu jauno ierīci- rokas granāta!
Rokas Granāta ir izgatavota no triecienizturīgas plastmasas. Granātas sprādziena rādius iekštelpās ir līdz 20m un ārpus telpām līdz pat 10m.
Mēs garantējam, ka rokas granātas spēles gaitu padarīs vēl interesantāku.
Ņemiet vērā! Pirms granātas lietošanas, spēlētājam ir obligāti jāiepazīstas ar "Rokas granātas lietošanas noteikumiem"!

Pieejams:

Sigulda

Mīna ar kustību sensoru

Unikāla mīna ar kustību sensoru ievirzīs jūsu pretinieku spēli sarežģītā līmenī. Uzstādāma maksimāli vienkārši: durvju ailes priekšā vai aiz koka, lai paliktu nepamanāma ienaidniekiem. Pēc 40 sekundēm mīna pāriet kustību fiksācijas režīmā. Tikko līdzās paskrien pretinieks, mīna nostrādā, kā rezultātā spēlētājs izstājas no spēles. Darbības rādiuss atklātā laukā sasniedz 15 metrus, kas palielina izredzes trāpīt pretiniekiem.

Pieejams:

Sigulda

Laika bumba

Bumba ar sprādziena rādiusu līdz 15 metriem telpā aktivizējama, ievadot spēlētāja kodu. Kad bumba aktivizēta, gaismas diožu indikatorā parādās laika atskaite. Ja laiks beidzies, nostrādā sprādziens, ko pavada skaļa skaņas sirēna. Pēc deaktivizācijas vai „sprādziena” imitācijas atkārtota palaišanai – tikai pēc barošanas padeves izslēgšanas.

Pieejams:

Sigulda

Ciparu kontroles punkts

Tāda ierīce kā ciparu kontroles punkts ievērojami paplašina lāzerkauju spēļu realizācijas iespējas. Ierīces gaismas lauks ļauj iezīmēt ar krāsu dažādas komandas, kuras pirmās ir tikušas līdz kontroles punktam. Darbības laiku var noteikt intervālā no 2 minūtēm līdz stundai (2, 4, 6, 8, 10, 15, 20, 30, 60), iestatot noteiktu laika starpposmu mērķa sasniegšanai. Nakts spēļu laikā ciparu kontroles punkts var kalpot par apgaismojumu un orientieri kaut kādiem objektiem Poligona teritorijā.

Pieejams:

Sigulda

„Gudrā aptieciņa 2.0”

„Gudrā aptieciņa 2.0” ļauj iestatīt spēles scenārija parametrus un noteiktus limitus spēlētāja veselības, munīcijas un enerģijas atjaunošanai. Enerģiju var konfigurēt atbilstoši scenārijam, padarot šo funkciju īpašu, piemēram, iestatot komandu „apdullināt spēlētāju” vai „mainīt komandas krāsu”. Iznīcinot pretinieka aptieciņu, jūsu komanda vienlaicīgi iznīcina visus pretinieku enerģētiskos krājumus un munīciju, tādejādi samazinot tās izdzīvošanas spējas.

Pieejams:

Sigulda

Komandpunkts

„Komandpunkts” – tā ir universāla ierīce, kas ienesīs daudzveidību jebkurā lāzerkauju spēlē. Ieslēdzot, jūs varat izvēlēties vienu no trim scenārijiem:
— „Bāzes aptieka”, kad ierīce kalpos par aptieciņu, atdzīvinot kritušos un pilnībā atjaunojot dzīvību un munīciju
— „Pretošanās” – šajā scenārijā vēlams, lai uz katru komandu būtu pa „Komandpunktam”, jo tas atjauno dzīvību un munīciju tikai savas komandas locekļiem. Papildinājumu skaits ir ierobežots. Gadījumā, ja „Komandpunktam” uzbrukusi otra komanda, tad arī atjaunojumu un munīcijas rezerves samazināsies līdz brīdim, kamēr neatskanēs signāls „Bāze pārcietusi uzbrukumu, munīcija iznīcināta”.

Pieejams:

Sigulda

Universālais punkts

„Universālais punkts” pilda vairākas funkcijas vienlaicīgi: papildina ar vienu dzīvību, ja spēlētājs ir ievainots, atjauno spēlētāju pilnībā līdzīgi aptieciņai vai arī atņem vienu dzīvību, pildot radiācijas funkciju. Punkts darbības rādiuss sastāda 360 grādus līdz 10 metru attālumā. Iestatiet nepieciešamos parametrus un gūstiet maksimālu prieku no stratēģiskās lāzerkaujas spēles!

Pieejams:

Sigulda

Elektroniskais mērķis RGB

„Elektroniskais mērķis RGB” – tas ir lielisks līdzeklis lārzekaujas aprīkojuma piešaušanai. Uzstādiet mērķi jums nepieciešamā attālumā un šaujiet baltā apļa centrā. Par trāpīšanu mērķī tiks paziņots ar skaļu signālu un spilgtām gaismas diodēm.

Pieejams:

Sigulda

MEDIC V.5

„MEDIC V.5” ir plaša iestatījumu izvēlne, kas ļauj ar ierīces palīdzību ne tikai atjaunot munīciju un veselību, bet arī programmēt ierīci papildus funkcijām – aptieciņa, anomālijas punkts un citi. Iestatiet sev nepieciešamās funkcijas un nodrošiniet savu komandu ar uzlādēšanās avotu.

Pieejams:

Sigulda

Ķīlnieks/VIP v. 5

„Ķīlnieks v. 5” ir bezvadu saite, kas nāk komplektā ar ieroci katram spēlētājam. Tā aprīkota ar spilgtām gaismas diodēm, pjezosignālu un unikālu nāves skaņu gadījumā, ja tiek nošauts spēles dalībnieks. „Ķīlnieks” atbalsta visas komandas, kas saistītas ar veselību – aptieciņa, Medic, anomālija, radiācija, veselības dubultošana.

Pieejams:

Sigulda

Taktiskā ķivere

Bezvadu taktiskās ķiveres, kuras, tāpat kā apsēji, kalpo par mērķi spēlētāja sašaušanai, ja uz tām tiek uzstādīti trāpījuma sensori no visām četrām pusēm, ko papildina spilgtas gaismas diodes, kuras ir pamanāmas 100 metru attālumā.

Pieejams:

Sigulda

"LaserTag-veste"

Bezvadu LaserTag-vestēm ir astoņi sensori - četri priekšā, divi aizmugurē, viens uz katra pleca. Vestēm trāpijumu koeficients ir savādāks nekā galvas apsējiem. Galvas apsējiem ir četri trāpijumi, bet vestēm ir seši trāpijumi. Ar vesti bez problēmām var spēlēt vairākas stundas, jo tā ir veidota no viegla materiāla, tās svars ir tikai 556g.

Pieejams:

Sigulda

Aizsargi

Elkoņu un ceļgalu aizsargi.

Pieejams:

Sigulda

Biatlona komplekts

Biatlon komplekts ietver:
1. Mērķis
2. Statīvs
3. Biatlon tagers ar speciālu programmatūru - MP-512.
4. Divu punktu ieroča josta.

Darbošanās temperatūras no -10°С līdz +40°С.

Pieejams:

Sigulda

Kupols

Kupols ir sensors ,kas uztver raķešmetēju šāviņu un simulē detonāciju. Kupolam pat var pievienot pirotehniku, lai detonācija izskatītos reāla.

Pieejams:

Sigulda

Rezervēt

Lūdzu, izvēlēties vēlamo lāzertaga centru un datumu - tuvākajā laikā mēs ar Jums sazināsimies.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.