Lāzertags Rīgā

KURZEMES PROSPEKTS 3D, RĪGĀ

Rīgas lāzertags Lāzertags Rīgā Bērnu ballītes

Pavisam nesen, kopš 2016. gada, darbojas jauns lāzertaga un ballīšu centrs bijušās "Radiotehnika RRR" rūpnīcas teritorijā (Kurzemes prospekts 3D, Rīga). Ja Jūsu plānos neietilpst izbraukums ārpus Rīgas, tad šī filiāle ir domāta tieši Jums! Jūs varēsiet izbaudīt jaunu, neparastu atmosfēru, interesantos uzdevumus un pārbaudīt savas iemaņas un prasmes spēlēt komandā. Rīgas izklaides centrā lāzertaga spēles notiek telpā, proti, slepenā radio laboratorijā, šīs arēnas neparasta atmosfēra dāvās Jums adrenalīna devu un aizraujošu spēli. Arēnas platība ir aptuveni 1000 m2. Ar detalizētu spēļu arēnu aprakstu Jūs varat iepazīties sadaļā “Arēnas”.

PASĀKUMA REZERVĀCIJA   UZZVANIET MUMS

Rīgas lāzertags Lāzertags Rīgā 

Mūsu pieredzējušie instruktori novadīs detalizētu instruktāžu, atbildot uz visiem Jūs interesējošiem jautājumiem. Nemaz nav svarīgi, vai esat kaislīgs lāzertaga spēlētājs vai iesācējs – interesanta spēle un pozitīvās emocijas tiks garantētas ikvienam. Lāzertaga spēles ir interesantas gan bērniem, gan pieaugušiem, gan sievietēm, gan vīriešiem, jo tā ir lieliska iespēja tikt vaļā no liekās enerģijas.

Tā pat kā mūsu Siguldas "Skautu parkā", Rīgas filiālē notiek privātas spēles, bērnu dzimšanas dienas ballītes, sporta lāzertaga turnīri un, protams, atvērtas spēles.

Poligon 1 ir parūpējies arī par savu apmeklētāju komfortu. Jūsu rīcībā būs atsevišķās ģērbtuves un dušas (sievietēm un vīriešiem), bezmaksas WiFi un bezmaksas autostāvvieta, kā arī varam piedāvāt Jums dušas dvieļus - 2 EUR/gab.

  

Gaidīsim Jūs mūsu poligonā! 
Kontakti:
+371 2730 7674
info.rrr@poligon-1.lv

DARBA LAIKS - PĒC PIERAKSTA

/LazertagsRadiotehnika
Navigācijai ieteicam lietot WAZE aplikāciju, mēklējot -> poligon 1!

 

Ja jums ir interesanti uzzināt par "Radiotehnika RRR" rūpnīcas vēsturi, Poligon 1 sagatavojis Jums īpašu rakstu.


Jaunais lāzertaga centrs Rīgā. 

MŪKUPURVA IELA 19B, RĪGA

 Lāzertags Rīgā Bērnu ballītes

 Lāzertaga spēļu uzņēmums Poligon-1 nav apstājies savā izaugsmē, jo pavisam nesen "Rīgas Lāzertaga centru" sarakstu papildināja ar jaunu izklaides spēļu centru, kuram ir intriģējošs nosaukums- "Ghosthouse" jeb "Spoku māja".

 "Ghosthouse" leģenda vēsta, ka kādreiz viesnīca "Kaspars" bija ļoti iecienta atpūtnieku vidū. To aktīvi apmeklēja cilvēki no visām zemes malām, bet personāls ar prieku rūpējās, lai viesi gūtu pozitīvas emocijas.
Katru vakaru viesnīcas zālē skanēja dzīvā mūzika, cilvēki priecājās un baudīja dzīvi. Savkārt, dienā visi atpūtās viesnīcas pagalmā, kur izbaudīja atpūtu ārpus pilsētas burzmas. Bet pēkšņi viss manījās..

  Vienā jaukā dienā atklājās, ka nezināmu un neizskaidrojamu iemeslu dēļ no viesnīcas bez pēdām ir pazuduši visi cilvēki. Pats dīvainākais bija tas, ka visas viņu personīgās mantas bija atstātas neskartas. Kā tas varēja notikt, to nespēja izskaidrot ne pieaicinātie ekstrasensi, ne arī varas pārstāvji. Pēc šī gadījuma viesnīca gadiem stāvēja pamesta. Vietējie iedzīvotāji sāka šai ēkai iet apkārt ar līkumu un žēlojās, ka no turienes nāk dīvainas un biedējošas skaņas.

 Spēlētājiem nāksies sastapties ar pamestās viesnīcas paranormālajām parādībām un mistisko noskaņu, kuras gaisotnē būs iespēja pārbaudīt savas taktiskās spējas, precizitāti un spēju darboties komandā. Adrenalīns, pozitīvas emocijas un aizraujoša spēle tiek garantēta ikvienam! 

 Jaunajā lāzertaga centrā "Ghosthouse" ir pieejamas divas arēnas.

 Koncertzāle ar noslēpumainu labirintu atrodas pašā viesnīcā, tādējādi spēles ir pieejamas jebkādos laika apstākļos. 

 Viesnīcas teritorija- tas ir pagalms ar baseinu un dārzu, kur kā aizsegi ir sabūvētas koka konstrukcijas. Tātad, ja plānojat aktīvu atpūtu ārpus pilsētas burzmas, tad dotā arēna būs pašā laikā.  

 Detalizētāku arēnu aprakstu Jūs atradīsiet sadaļā "Arēnas".

PASĀKUMA REZERVĀCIJA   UZZVANIET MUMS

  

 Kā visos Lāzertaga centros, tā arī šeit Jūs sagaidīs mūsu pieredzējušie instruktori, kuri detalizēti iepazīstinās ar spēļu scenārijiem un spēļu inventāra pielietošanas instrukciju. Atcerieties, ka spēļu pieredze un fiziskā sagatavotība nav svarīga, jo interesanti būs gan lieliem, gan arī pavisam maziem.

 Poligon-1, kā vienmēr, ir parūpējies par komfortu. Mēs Jums piedāvājam:

  •    Dušas;
  •    Atsevišķas ģērbtuves;
  •    WC;
  •    Apkuri (ziemas periodā);
  •    Bezmaksas autostāvvietu;
  •    Bezmaksas Wi-Fi;
  •    Banketa zāli, un labiekārtotas atpūtas vietas ar grilu.

 Jaunais Lāzertaga centrs ir ideāli piemērots tam, lai tajā organizētu dažādus svētku pasākumus (bērnu dzimšanas dienas, korporatīvus, vecpuišu balles, vecmeitu balles u.c.), jo pie mums ir pieejama gan banketa zāle, gan arī labiekārtotas atpūtas vietas ar grilu.
Ja Jūs plānojiet pie mums kādus svētkus, tad mēs esam gatavi palīdzēt ar organizēšanu. 

 Gaidīsim Jūs ciemos!

 Mūkupurva iela 19b, Rīga, LV-1029 UZMANĪBU! Iebraukšana autostāvvietā notiek no Kārļa Ulmaņa gatves (Jūrmalas šosejas)!

 

Gaidīsim Jūs mūsu poligonā! 
Kontakti:
+371 2730 7674
info.rrr@poligon-1.lv

DARBA LAIKS - PĒC PIERAKSTA

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.