Lāzertags Rīgā

KURZEMES PROSPEKTS 3D, RĪGĀ

Rīgas lāzertags Lāzertags Rīgā Bērnu ballītes

Kopš 2016. gada darbojas lāzertaga un ballīšu centrs bijušās "Radiotehnika RRR" rūpnīcas teritorijā (Kurzemes prospektā 3D, Rīgā). Ja Jūsu plānos neietilpst izbraukums ārpus Rīgas, tad šī filiāle ir domāta tieši Jums! Varēsiet izbaudīt jaunu, neparastu atmosfēru, pievarēt interesantus uzdevumus un pārbaudīt savas iemaņas komandas spēlē. Rīgas izklaides centrā lāzertaga spēles notiek telpā, proti, slepenā radio laboratorijā, un šīs arēnas neparastā atmosfēra pacels adrenalīna līmeni un garatē aizraujošu spēli. Arēnas platība ir aptuveni 1000 m2. Ar detalizētu spēļu arēnu aprakstu Jūs varat iepazīties sadaļā “Arēnas”.

PASĀKUMA REZERVĀCIJA   PIEZVANIET MUMS

Rīgas lāzertags Lāzertags Rīgā 

Mūsu pieredzējušie instruktori novadīs detalizētu instruktāžu, atbildot uz visiem Jūs interesējošiem jautājumiem. Nemaz nav svarīgi, vai esat kaislīgs lāzertaga spēlētājs vai iesācējs – interesanta spēle un pozitīvās emocijas tiks garantētas ikvienam. Lāzertaga spēles ir interesantas gan bērniem, gan pieaugušiem, gan sievietēm, gan vīriešiem, jo tā ir lieliska iespēja atbrīvoties no ikdienas steigā uzkrātās liekās enerģijas.

Tā pat kā mūsu Siguldas "Skautu parkā", Rīgas filiālē notiek privātas spēles, bērnu dzimšanas dienas ballītes, sporta lāzertaga turnīri un, protams, atvērtās spēles.

Poligon 1 ir parūpējies arī par savu apmeklētāju komfortu. Jūsu ērtībām pieejamas atsevišķās ģērbtuves un dušas (sievietēm un vīriešiem), bezmaksas WiFi un bezmaksas autostāvvieta, kā arī piedāvājam dušas dvieļus - 2 EUR/gab.

  

Gaidīsim Jūs mūsu poligonā! 
Kontakti:
+371 2730 7674
info.rrr@poligon-1.lv

DARBA LAIKS - PĒC PIERAKSTA

/LazertagsRadiotehnika
Navigācijai ieteicam lietot WAZE aplikāciju, mēklējot -> poligon 1!

 

Ja vēlaties uzzināt vairāk par "Radiotehnika RRR" rūpnīcas vēsturi, Poligon 1 sagatavojis Jums īpašu rakstu.


Jaunais lāzertaga centrs Rīgā. 

MŪKUPURVA IELA 19B, RĪGA

 Lāzertags Rīgā Bērnu ballītes

Lāzertaga spēļu uzņēmums Poligon-1 nav apstājies savā izaugsmē, jo pavisam nesen "Rīgas Lāzertaga centru" sarakstu papildināja ar jaunu izklaides spēļu centru, kuram ir intriģējošs nosaukums- "Ghosthouse" jeb "Spoku māja".

"Ghosthouse" leģenda vēsta, ka kādreiz viesnīca "Kaspars" bijusi ļoti iecienta atpūtnieku vidū. To aktīvi apmeklēja cilvēki no visām zemes malām, bet personāls ar prieku rūpējās, lai viesi gūtu pozitīvas emocijas. Katru vakaru viesnīcas zālē skanēja dzīvā mūzika, cilvēki priecājās un baudīja dzīvi. Savukārt, dienā visi atpūtās viesnīcas pagalmā, kur izbaudīja atpūtu ārpus pilsētas burzmas. Bet tad viss manījās..

Kādā dienā atklājās, ka nezināmu un neizskaidrojamu iemeslu dēļ no viesnīcas bez pēdām ir pazuduši visi cilvēki. Pats dīvainākais bija tas, ka visas viņu personīgās mantas bija atstātas neskartas. Kā tas varēja notikt, to nespēja izskaidrot ne pieaicinātie ekstrasensi, ne arī varas pārstāvji. Pēc šī gadījuma viesnīca gadiem stāvēja pamesta. Vietējie iedzīvotāji sāka šai ēkai iet apkārt ar līkumu un žēlojās, ka no turienes nāk dīvainas un biedējošas skaņas.

Spēlētājiem nāksies sastapties ar pamestās viesnīcas paranormālajām parādībām un mistisko noskaņu, kuras gaisotnē būs iespēja pārbaudīt savas taktiskās spējas, precizitāti un spēju darboties komandā. Adrenalīns, pozitīvas emocijas un aizraujoša spēle tiek garantēta ikvienam! 

Jaunajā lāzertaga centrā "Ghosthouse" ir pieejamas divas arēnas.

Koncertzāle ar noslēpumainu labirintu atrodas pašā viesnīcā, tādējādi spēles ir pieejamas jebkādos laika apstākļos. 

Viesnīcas teritorija ir pagalms ar baseinu un dārzu, kur kā aizsegi ir sabūvētas koka konstrukcijas. Tātad, ja plānojat aktīvu atpūtu ārpus pilsētas burzmas, šī arēna būs pašā laikā.  

Detalizētāku arēnu aprakstu Jūs atradīsiet sadaļā "Arēnas".

PASĀKUMA REZERVĀCIJA   PIEZVANIET MUMS

  

Kā tas pieņemts visos mūsu lāzertaga centros, arī šeit Jūs sagaidīs mūsu pieredzējušie instruktori, kuri detalizēti iepazīstinās ar spēļu scenārijiem un spēļu inventāra pielietošanas instrukciju. Atcerieties, ka spēļu pieredze un fiziskā sagatavotība nav svarīga, jo interesanti būs gan lieliem, gan arī pavisam maziem.

Poligon-1, kā vienmēr, ir parūpējies par komfortu. Mēs Jums piedāvājam:

  •    dušas;
  •    atsevišķas ģērbtuves;
  •    WC;
  •    apkuri (ziemas periodā);
  •    bezmaksas autostāvvietu;
  •    bezmaksas Wi-Fi;
  •    banketu zāli un labiekārtotas atpūtas vietas ar grilu.

Jaunais lāzertaga centrs ir ideāli piemērots tam, lai tajā organizētu dažādus svētku pasākumus (bērnu dzimšanas dienas, korporatīvos pasākumus, vecpuišu un vecmeitu balles u.c.), jo pie mums ir pieejama gan banketa zāle, gan arī labiekārtotas atpūtas vietas ar grilu.
Ja vēlaties pie mums atzīmēt kādus svētkus, ar lielāko prieku esam gatavi palīdzēt ar to noorganizēšanu. 

Gaidīsim Jūs ciemos!

Mūkupurva iela 19b, Rīga, LV-1029 UZMANĪBU! Iebraukšana autostāvvietā notiek no Kārļa Ulmaņa gatves (Jūrmalas šosejas)!

 

Gaidīsim Jūs mūsu poligonā! 
Kontakti:
+371 2730 7674
info.rrr@poligon-1.lv

DARBA LAIKS - PĒC PIERAKSTA

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.