Lāzertags

Un tā,  – tas ir LĀZERTAGS!

Bieži dzīvē gribās vairāk adrenalīna un jaunu emociju. Labākā iespēja šādā situācijā ir spēle LAZERTAGS –tas ir jaunas paaudzes sports un ļoti aizraujoša spēle! Kas tā ir par spēli? Kāpēc daudziem tā kļuvusi par jaunu un modernu aizraušanos?

LĀZERTAGS (no angļu valodas tulkojot - lāzers, tags - atzīme) vai lāzercīņa- tā ir militāri sportiska komandas spēle, kas notiek reālā laikā un vietā.

Spēles mērķis ir – uzvarēt, atbilstoši izvēlētajam scenārijam. Trāpījums pretiniekam notiek ar drošiem infrasarkaniem stariem.Trāpot spēlētāja vestē vai galvas apsējā, trāpījums tiek fiksēts ar elektronisko datu iekātru palīdzību. Visas uzvaras un zaudējumi ir fiksēti elektronisko datu iekārtā,lai spēles beigās varētu noteikt abu komandu labākos šāvējus un uzvarētājkomandu.

Rezervē savu neaizmirstamo pasākumu!

LĀZERTAGS - komandu spēle.

Lai trāpītu pēc iespējas vairākiem pretinieka spēlētājiem, jāizvēlas atbilstoša stratēģija, jānoorganizē komandas savstarpējo sadarbību, jāsaliedējas, gudri jāsadala pienākumi un lomas spēles gaitas īstenošanai. Rezultātā komanda sasniedz savstarpēji saskaņotu un vienotu darbību, panākot kontroli pār radušos situāciju un gūstot uzvaru.

LĀZERTAGS - jaunas paaudzes spēle.

Šī spēle ir militāras misijas imitācija,kura ir aprakstīta īpašos scenārijos.Jūs varat izvēlētie sev interesējošu scenāriju un ieročus, munīciju. Spēles gaitā izmantojat dažādus taktikas paņēmienus, attīstiet sportisko veiklību un prasmi sasniegt iecerētos mērķus.

LĀZERTAGS - reālā laikā un apkārtnē.

Spēles notiek jebkurā gadalaikā, jebkurā apkārtnē (mežā, parkā, vai speciāli aprīkotā laukumā).

Spēle ir ideāls atpūtas veids darba kolektīviem- to saliedēšanai,dzimšanas dienu ballītēm draugu lokā vai vienkārši atpūtai svaigā gaisā ģimenes un draugu pulkā .

LĀZERTAGAM ir vairāki pamata veidi:

  • Arēnā – darbība notiek slēgtā telpā, piemēram labirintā.
  • Ārpusarēnas – spēle notiek brīvā dabā.
  • Sportiskais – galvenā iezīme- stingri noteikts noteikumu kopums.
  • Militārais – armijas daļas taktiskās kaujas imitācija.

Veiciet savu izvēli, eksperimentējiet un gūstiet baudu no šīs spēles!

LĀZERTAGA priekšrocība salīdzinājumā ar Peintbolu:

  1. Jums nav nekādu sāpju sajūtu spēlējot.
  2. Pilnīga spēlētāju  drošība, tā kā infrasarkanais impulss ir pilnīgi nekaitīgs cilvēka veselībai .
  3. Nav vecuma ierobežojumu. LĀZERTAGS – spots un atpūta ikvienam!
  4. Ļoti plaša spēles arēnas un scenāriju izvēle .
  5. Šāvienu skaņas imitācija, munīcijas pārlādēšana, darbības attālums līdz  -  250 metriem.
  6. LĀZERTAGS – visgodīgākā sporta spēle. Pats trāpījumu fakts tiek piefiksēts ar elektronisko datu iekārtas palīdzību, kuru nav iespējams piemānīt.

Un kas tad īsti ir LĀZERTAGS?

Tas ir gan aktīvs, gan ekstrēms sports, gan militāri - sportisks treniņš, kā arī iespēja iegūt jaunas emocijas, dzīves prieku, adrenalīnu, aktīvi sadarbojoties ar draugiem, darba biedriem un ģimenes locekļiem!

LĀZERTAGS – tas ir mūsdienīgi, moderni!

Gribat pārbaudīt savu izturību, veiklību un māku spēlēt komandā – pasūtiet savu spēli kompānijai«POLIGON 1»!

Ir jautājumi? Droši ar mums sazinies!

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.